Предмет: Физика,
автор: iwasencoartem
Розпишіть будь ласка задачу. Дам 40 балоа
Визначити кількість теплоти, що треба витратити для нагрівання 10 кг води від 0 °C до кипіння за нормального атмосферного тиску.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
4200 Дж ( уд теплоемкость) * 100 * 10 = 4200*1000= 4 200 000 Дж = 4,2 мДж
sitnikbogdan953:
Мужик помоги мне
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: sofiahvozdinska
Предмет: Математика,
автор: chulichkovadasha
Предмет: Русский язык,
автор: ke8102437
Предмет: Английский язык,
автор: Paromarin
Предмет: Физика,
автор: angel0ytu