Предмет: Физика,
автор: elcov061010
Автомобіль перші 100м проїхав зі швидкістю 36 км/год, а наступні 0,6 км - зі швидкістю 15м/с. Чому дорівнює середня швидкість руху?
Ответы
Автор ответа:
12
Ответ:
14 м/с
Объяснение:
36 км/год = 10 м/с; 0,6 км = 600 м.
S=S₁+S₂=100 м + 600 м = 700 м
t=S/V; t₁=S₁/V₁=100 м / 10 м/с = 10 с
t₂=600 м/15 м/с = 40 с
t₁+t₂=40+10=50 c
Vсер. = 700 м / 50 с = 14 м/с
Аноним:
помогите пожалуйста
Автор ответа:
5
Ответ: 50,4 км/час.
Объяснение:
1 - перші 100м проїхав зі швидкістю 36 км/год => 100 м=0,1 км
2 - наступні 0,6 км - зі швидкістю 15м/с => v=15*3600/1000=54 км/ч
Чому дорівнює середня швидкість руху
s=vt; t=s/v; t1=0.1/36= 1/360 часа
t2=0.6/54=1/90 часа
v средняя =(s1+s2)/(t1+t2)=(0.1+0.6)/(1/*360+1/90)=0,7/(1/72)=50,4 км/час.
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: kravcukveronika44
Предмет: Українська мова,
автор: sveta061022
Предмет: Алгебра,
автор: ssmuldd
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Биология,
автор: russia666999