Предмет: Другие предметы, автор: vrud2016

Радіостанція протягом дня транслює 300 музичних про- грам. Яка ймовірність того, що не менш як 150 з них виконують- ся англійською мовою, коли відомо, що англомовні програми становлять 80 % репертуару радіостанції?

Ответы

Автор ответа: diniskasokolovpley
1

Ответ:

Объяснение:

300-80%=60

300/80=240/х

80*240/300=64%

Похожие вопросы