Предмет: Химия,
автор: umanskaaekaterina9
СРОЧНО!!! Виведіть молекулярну формулу речовини, якщо масова частка Карбону у невідомій органічній сполуці дорівнює 92.6%, а Гідрогену 7.7%. Відносна густина за воднем дорівнює 39.
Ответы
Автор ответа:
0
Дано: w(C)=92,6%
w(H)=7,7%
DH2=39
З-ти: CxHy
(92,6/12) : ( 7,7/1) = 7,7 : 7,7
1:1 CH
M(CxHy)= 39*2=78
M(CH) =13
78/13=6
CH*6 =C6H6
Відповідь: C6H6 бензен
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
D(Н2) = 39
w(С) = 92.3%
w(H) = 7.7%
Знайти: СхНу - ?
М(Н2) = 2 * 1= 2 г/моль
M(СхНу) = D(Н2) * М(Н2) = 39 * 2= 78 г/моль
Знайдемо кількість речовин
n(H) = (78 * 7,7 )/100% = 6
n(C) = (78 * 92.3%)/12*100% = 6
С : Н = 6 : 6
Отже формула вуглеводню С6Н6 -бензол
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: asadbekbomuratov79
Предмет: Українська мова,
автор: viktoriapoluhovic4
Предмет: Химия,
автор: lvglvchs
Предмет: Українська мова,
автор: PavlovaLen