Предмет: Химия, автор: umanskaaekaterina9

СРОЧНО!!! Виведіть молекулярну формулу речовини, якщо масова частка Карбону у невідомій органічній сполуці дорівнює 85.71%, а Гідрогену 14.29%. Відносна густина за воднем дорівнює 28.​

Ответы

Автор ответа: sofiy402
0

Ответ:

.......................

Приложения:

umanskaaekaterina9: это не то, спасибо за картинку из интернета...
Автор ответа: lisabonbos
2

Дано:

W(C) = 85,71%

W(H) = 14,29%

DH2(CxHy) = 28

Знайти:

CxHy-?

Розв'язання:

85,71:12=7,14

14,29:1=14,29

7,14 : 14,29

7,14:7,14=1

14,29:7,14=2

1 : 2 CH2

28*2=56

M(CH2)=14

56:14=4

CH2*4 = C4H8 бутен

Похожие вопросы