Предмет: Физика, автор: elenadorosuk607

!!!Металевий стержень завдовжки 0,8 м ковзає зі швидкістю 120 м/с по провідних рейках у магнітному полі. Кінці рейок з’єднані з конденсатором, ємність якого дорівнює 0,5 мкФ. Величина заряду на конденсаторі 14,4 мКл . Обчисліть значення індукції.

Приложения:

Ответы

Автор ответа: fatt52
1

Ответ:

0,3 Тл

Объяснение:

L=0.8 м    v=120 м/с    C=0.5*10⁻⁶ Ф   q=14.4*10⁻⁶ Кл  α=90°  B=?

===

E=B*L*v*sinα    sin90=1

E=U=q/C

B=q/(C*L*v)=14.4*10⁻⁶/(0.5*10⁻⁶*0.8*120)=0.3 Тл

==============================

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: natashalol1337
Предмет: Математика, автор: zonall