Предмет: Физика,
автор: Tw1sterrr
воду, масою m=50 кг нагрівають від t 1 =20 ⁰С до t 2 = 80 ⁰С. Яка
кількість теплоти для цього необхідна? Питома теплоємність води 4200 Дж/кг٠⁰ С.
Ответы
Автор ответа:
2
Дано:
m = 50 кг
t₁ = 20⁰ С
t₂ = 80⁰ С
с = 4200 Дж/(кг٠⁰ С)
--------------------
Q - ?
Решение:
МДж
Ответ: 1,26 МДж
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: rahovadominika12
Предмет: Русский язык,
автор: nikita2008nikitaa
Предмет: Русский язык,
автор: zunusovaalmira663
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: aliutegen2005