Предмет: Химия,
автор: 1KotBkedax1
Визначтекількість вапна, отриманого при повному випалюванні 10 т чистого вапняку з
вологістю 10%. Атомні маси Са= 40,07; 0= 16,00; С= 12,00 .
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Рівняння реакції випалювання вапняку та молекулярні маси:
СаСОз = СаО + СО2
М СаСОз = 40 + 12 + 16 * 3 = 100 г/моль
М СаО = 40 + 16 = 56 г/моль
Маса сухого СаСОз:
10 * (1 - 0,1) = 9 т
Маса вапна:
100 т СаСОз - 56 т СаО
9 т СаСОз - х т СаО
m (СаО) = 9 * 56 : 100 = 5,04 т
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: baitemiralnur
Предмет: Обществознание,
автор: dujsjsjsjjshsh
Предмет: Английский язык,
автор: anonimnohochu
Предмет: Русский язык,
автор: Samircik06
Предмет: Биология,
автор: akkumisles8