Предмет: Физика,
автор: nikaminecraft825
Швидкість руху човна відносно води 5 км/год швидкість течії 2 км/год. За який час човен пропливає 21 км проти течії?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 7ч
Объяснение:
Дано:
Vл=5км/ч
Vр=2км/ч
S=21км
-------------
t-?
t=S/(Vл-Vр)=21/(5-2)=7ч
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: maksssssww
Предмет: Українська мова,
автор: basketartyr
Предмет: География,
автор: sejniv013
Предмет: Физика,
автор: ak0550126
Предмет: Алгебра,
автор: elenafil8336