Предмет: Физика, автор: pavlosiukyulia

Матеріальна точка, рухається по колу радіусом 50см і за час 6,28с робить 10 обертів. Визначити лінійну швидкість​

Ответы

Автор ответа: antvsemizvestniy
0

Ответ:

5 м/с

Объяснение:

R = 0,5м

t = 6,28с

N = 10

Линейная скорость V = 2ПR/T

период T = t/N ;  N - количество оборотов

V = 2ПR/(t/N) = 2ПRN/t = 2*3,14*0,5*10/6,28 = 5 м/с

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: pakhomova73ozd4p8