Предмет: Физика,
автор: finnesttoad
рівняння залежності проекції переміщення від часу має вигляд Sx=10t+0.8t2(2 це степінь)
Визначити початкову швидкість та прискорння
nastya2020menshova:
v0=10 м/с, a=0.8 м/с²
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
v0=10 м/с, a=0.8 м/с²
Объяснение:
Sx=v0t+at2/2
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: elizavetafed06
Предмет: Английский язык,
автор: krinanddragons
Предмет: Математика,
автор: mukantamerlan210413
Предмет: История,
автор: katusha14loseva
Предмет: Математика,
автор: Zulfiajarilhanova