Предмет: Физика, автор: luhtaipo

!Вирішити задачу з розв'язанням!
Знайко сконструював машину, яка за 8 год викопає траншею довжиною 150 м, глибиною - 0,8 м, шириною - 0,5 м. Скільки кубометрів землі викопує ця машина за одну годину?Роботу скількох коротунів замінює машина, якщо за 8 год один коротунвикопує 0,24 м3 землі?

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
1

Ответ:

Объяснение:

Знайдемо об* єм траншеї

150 * 0,8 * 0,5 = 60 м3

60 м3  -  8 год

х   м3  - 1 год

х = 60 : 8 = 7,5 м3 викопує за 1 годину

0,24  : 8 = 0,03 м3/год викопує коротун

60 : 0,03 = 2000 коротунів замінює машина

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: uliakrilova56
Предмет: Математика, автор: Аноним