Предмет: Математика, автор: dashabilous360

5 . Магазин продав 15 кг яблук і 13 кг вишень усього на суму 297 грн. Скільки коштує 1 кг вишень, якщо 1 кг яблук коштує 12 грн?​

Ответы

Автор ответа: breadly77
4

Пошаговое объяснение:

Яблука:15кг-? , 1кг-12грн )

)→297грн

Вишні: 13кг і 1кг -? )

15х12 = 180 грн яблуки

297-180=117 грн 13кг вишень

117:13=9 грн за кило яблук


breadly77: точнее
dashabilous360: ой
dashabilous360: а пояснення можеш ще написати?
breadly77: Да
dashabilous360: напиши будь ласка
breadly77: все
dashabilous360: дуже дякую
dashabilous360: а ще,скажи будь ласка чи знаєш ти як розв'язати це рівняння
dashabilous360: 17x-9x=672.​
breadly77: 8x=672| :8 x=84
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: rahlisula
Предмет: История, автор: Karina20013107