Предмет: Математика,
автор: dashabilous360
5 . Магазин продав 15 кг яблук і 13 кг вишень усього на суму 297 грн. Скільки коштує 1 кг вишень, якщо 1 кг яблук коштує 12 грн?
Ответы
Автор ответа:
4
Пошаговое объяснение:
Яблука:15кг-? , 1кг-12грн )
)→297грн
Вишні: 13кг і 1кг -? )
15х12 = 180 грн яблуки
297-180=117 грн 13кг вишень
117:13=9 грн за кило яблук
breadly77:
точнее
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: esirkepovartur
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: primkulovazanerke0
Предмет: Химия,
автор: viktorialavrova209
Предмет: Математика,
автор: rahlisula
Предмет: История,
автор: Karina20013107