Предмет: Химия,
автор: tktktkbb
визначте масові частки кожного елемента в молекулі бензену C6H6
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
М(С6Н6)= 12 * 6 + 1 * 6 = 78 г/моль
w(C)= (Ar * n)/М(С6Н6)* 100% = (12 * 6)/78 * 100% = 92,3%
w(H) = (Ar * n)/М(С6Н6) * 100% = (1 * 6)/ 78 * 100% = 7,7%
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: elizoveta986
Предмет: Математика,
автор: mixfight2020
Предмет: Русский язык,
автор: rusaliyevasevara
Предмет: Алгебра,
автор: orlovadaianna
Предмет: Химия,
автор: Kiruhin2019