Предмет: Физика,
автор: lyubakartashova5
Знайдіть масу води, якщо її об’єм 60мл.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:0.6кг
Объяснение:m=p*V
60мл=0.0006м3
p=1000кг/м3
m=1000кг/м3*0.0006м3
m=0.6
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: izabolotna07
Предмет: Физика,
автор: sofiazaharuk83
Предмет: Українська література,
автор: sawahudyn8
Предмет: Алгебра,
автор: kovynevstas681