Предмет: Физика, автор: tehno869136040543755

На скільки градусів нагрівається вода, що падає у водоспаді висотою 70 метрів ? Вва: що 50% механічної енергії води переходить у її внутрішню енергію. Питома теплоємн води дорівнює 4200 (Дж/кг.°С). Помогите пожалуйста отдам все балы!!!!!!

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
8

Ответ: 0,083°С

Объяснение:

Дано:

h=70м

g=10Н/кг

с=4200Дж/кг°С

η=50%=0,5

----------------

Δt-?

Е=m*g*h

Q=m*c*Δt

Q=η*E

η*m*g*h=m*c*Δt

Δt=η*m*g*h/(m*c)=η*g*h/c=0,5*10*70/4200=0,083°С


irinamuravska4: це вірна відповідь?
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: daratuz716
Предмет: История, автор: evelinakorobchenko