Предмет: Физика,
автор: g70312663
Тролейбус починає рухатися із зупинки з прискоренням 1,5 м/с², через який час його швидкість буде 15 м/с?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
10 c
Объяснение:
a=1.5 м/с² vo=0 v=15 м/с t=?
===
a=(v-vo)/t -----> t=(v-vo)/a=(15-0)/1.5=10 c
============================
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: rostislavlemeshko
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: egorovk214
Предмет: Українська мова,
автор: Kola1145
Предмет: География,
автор: Oclick795