Предмет: Музыка, автор: katerinini

яка з п'єс Сен-санса першою здобула балетне втілення

Ответы

Автор ответа: kkdkf888
0

Ответ:

Сен-Санс сочинял во всех современных ему музыкальных жанрах. Среди наиболее часто исполняемых сочинений: сюита «Карнавал животных» (1887), Интродукция и рондо каприччиозо для скрипки с оркестром (1863), Второй фортепианный концерт (1868), симфоническая поэма «Пляска смерти» (1874), опера «Самсон и Далила» (1877).

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: danny228top
Перепишіть диктант, поставте пропущені розділові знаки.
Душа належить людству і епохам…
Так охарактеризувала сучасну людину поетеса-шістдесятниця Ліна Костенко. І справді ми не належимо собі в шалений вік постмодернізму в усьому техніці, освіті, мистецтві, навіть в особистому. Кагорта шістдесятників першою вирвалася із задушливої атмосфери більшовицько-комуністичної ейфорії бо в простій пересічній людині побачили героя а в повсякденній праці подвиг. Так, місце для подвигу є завжди. Тож ще один поет-шістдесятник Микола Вінграновський у своїх стансах закликає нас жити на повну силу мріяти й горіти:«Щасливий вік той у якому живе твій подих долі й мрій».
Ми молоді, за нами ХХІ століт(т)я. Ми маємо своїх героїв, приклади для наслідування. Зразком справжнього патріотизму є подвиг випускника нашої школи Лавренка Олександра який ціною власного життя врятував товаришів. Дев’ятого вересня 2016 року капітану Лавренку Олександру присвоєно звання Герой України посмертно. Цей хлопець народився в кінці ХХ століття а доля відвівши йому три десятки років готувала випробування на порядність та гідність. І Олександр сприйняв цей виклик долі достойно. Щасливий вік, щасливий рік, щасливий день, у якому жив останній подих Героя України, простого хлопця з третього мікрорайону Олександра Лавренка.
Так. Шалений ХХІ вік, вік прогресу і відкриттів, вік швидкостей і технологій. Ми поспішаємо може часом (не)помічаємо головного, стомлюємося.
Єдиний, хто не втомлюється, – час.
А ми живі, нам треба поспішати.
Зробити щось, лишити по собі.
Наш подих долі й мрій живе у ХХІ столітті і щоб бути щасливим треба залишатися собою не зраджувати власного Я.
Предмет: Английский язык, автор: artemtkachenko313