Предмет: Физика,
автор: moshkovskanastasia
Довжина балки важеля дорівнює 2 метри. Опора знаходиться на відстані 0,5 метра від
лівого кінця балки. Відомо, що важіль знаходиться в рівновазі і на його ліве плече діє сила 150 Н. Вантаж який маси слід покласти на праве плече, щоб він урівноважив цю силу.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 50Н
Объяснение:
Дано:
l=2м
l1=0,5м
F1=150Н
--------------
F2-?
F1*l1=F2*l2
F2=F1*l1/l2=F1*l1/(l-l1)=150*0,5/(2-0,5)=50Н
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: cebotarevv726
Предмет: Музыка,
автор: seredukulana8
Предмет: История,
автор: saida54540
Предмет: Немецкий язык,
автор: v1adimirkarmanov
Предмет: Геометрия,
автор: fewfwetttf