Предмет: Физика,
автор: liza297874
❗️❗️❗️срочно❗️❗️❗️Знайдіть об'єм срібної монети масою 30 г.( Густина срібла 10,5 г/ см3) Відповідь
округліть до сотих.(дам 50 балов)
Ответы
Автор ответа:
1
ОТВЕТ: V≈2,86 см³
ОБЪЯСНЕНИЕ:
V=m/ρ=30 г/10,5 г/см³≈2,86 см³
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: vitakalashnikova0707
Предмет: Другие предметы,
автор: tarasss25
Предмет: Биология,
автор: silantevaanastasia8
Предмет: Математика,
автор: biggggger