Предмет: Физика,
автор: Аноним
100 баліввввВідстань від предмета до лінзи 40 см, а відстань від лінзи до зо браження предмета 20 см. 1)1 Чому дорівнює оптична сила лінзи? 2)2 Визначте фокусну відстань лінзи. Охарактеризуйте зображен ня предмета
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
7,5 дптр 13 см
Объяснение:
d=0.4 м f=0.2 м D=? F=?
===
D=1/d+1/f=1/0.4+1/0.2=7.5 дптр
F=1/D=1/7.5=0.13 м
Действительное, уменьшенное, перевёрнутое
======================================
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: ritazliseva
Предмет: История,
автор: ArInAgRoM2010
Предмет: Математика,
автор: borodachmarina
Предмет: Физика,
автор: fshgsfnss
Предмет: Другие предметы,
автор: nina5511