Предмет: Физика, автор: Vaslia

Ооочень нужна помощь!!


За 1 хв через радіатори проходить 6 л води при температурі 80 С, а виходить при 50 С. Визначте кількість теплоти яку одержить повітря за 1 год
45, 36 кДж
453,6 МДж
4,536 МДж
45,36 МДж


Дам 45 балов

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
3

Ответ: 45,36МДж

Объяснение:

Дано:

V=6л=0,006м³

ρ=1000кг/м³

τ1=1мин=60с

t1=80°C

t2=50°C

c=4200Дж/кг°С

τ2=1ч=3600с

------------------

Q-?

Q=с*ρ*V*(t1-t2)*τ2/τ1=4200*1000*0,006*(80-50)*3600/60=45360000Дж=45,36МДж

Похожие вопросы