Предмет: Физика, автор: motkoadriana0

Визначити кількість теплоти, необхідну для того, щоб нагріти латунний циліндр об'ємом 10 см³ вiд 20 °С до 120 °C.
СРОЧНО ​

Ответы

Автор ответа: xonorlove
4

Дано:

V=10∗10−6 м3

t1=20∘C

t2=120∘

Знайти:  Q

Q=Cm(t2−t1)

де Q,C,m,t1,t2  - відповідно кількість теплоти, питома теплоємність речовини, маса, початкова і кінцева температури.

Масу знайдемо через густину і об'єм.      m=ρV

Q=CρV(t2−t1)

Q=400∗8500∗10∗10−6∗(120−20)= 3400 Дж

Відповідь: 3400 Дж


motkoadriana0: у меня на аккаунте есть еще вопросы с физики, если можешь, помоги пожалуйста
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: vovaakovlev9
Предмет: Обществознание, автор: kostekovsalim35