Предмет: Физика, автор: oksanakinovska


Сріблення деталей проводиться при силі струму 5 А протягом 20 хв. Яка
кількість срібла була витрачена за цей час? Електрохiмiчний еквівалент
срiбла 1,12 мг/Кл.

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: 6,72г

Объяснение:

Дано:

I=5А

t=20мин=1200с

k=1,12мг/Кл=1,12*10⁻³г/Кл

---------------

m-?

m=Itk=5*1200*1,12*10⁻³=6,72г

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: amanbaevabalnur557
Предмет: Қазақ тiлi, автор: k92871122