Предмет: Физика,
автор: alinamalunuch548
чи поміститься вода двох літровий мисці що капає з поламаного крану протягом 12 годин до приходу майстра відомо що щосекунди капає 4 краплі і об'єм однієї краплі 0.5 мл
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
V1 = 2 л
t = 12 часов = 43200 с
n = 4 капли / с
V2 = 0.5 мл = 5*10^-4 л
за 2 часа накапает
V = V2*n*t = 5*10^-4 * 4*43200 = 86.4 л
V > V1
86.4 > 2
2 литра явно не хватит
Но в условии явная ошибка. объем одной капли не может быть равен 0,5 мл. Гораздо меньше 0,05 мл
тогда
V = 8.64 л
Но ответ не изменится
2 литра явно не хватит
alinamalunuch548:
что за знаки?
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: olzhas5187
Предмет: Английский язык,
автор: smileborichevskiy
Предмет: История,
автор: plaksinaludmila95
Предмет: Русский язык,
автор: stepanidenkoivan
Предмет: Музыка,
автор: maria55940