Предмет: Физика,
автор: kseniaceban205
під дією якої сталої сили тіло масою 300г, що перебувало у стані спокою, протягом 5с пройде шлях 25м?
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь: 0,6 H
Пояснення:
m=0.3
кгVo=0 м/с
t=5 c
S=25 м
F-?
Задача на второй закон Ньютона F=maS=Vot+at²/2
S=at²/2
a=2S/t²a=2*25/25=2 м/с²
F=0.3*2=0.6 H
Похожие вопросы
Предмет: Физкультура и спорт,
автор: paveltt09753
Предмет: История,
автор: tsupeeaalex
Предмет: Английский язык,
автор: seregenkoilya2008
Предмет: Математика,
автор: koko1764
Предмет: Математика,
автор: dimon34r