Предмет: Физика,
автор: egormazara62
Подайте в метрах за секунду: 18км/год; 108км/хв; 72см/хв ( срочно дам 100 балов)
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
18 км/год = (18 * 1000)м/31536000с = 18000/31536000 м/с = 5,7*10⁻⁴ м/с.
108 км/хв = (108 * 1000)м/60с = 108000/60 м/с = 1800 м/с.
72 см/хв = 72 * 10⁻²м/60c = 1,2 * 10⁻² м/c = 0,012 м/c.
egormazara62:
и какоє правильноє
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: yliahv1
Предмет: Українська мова,
автор: milanakibets
Предмет: Литература,
автор: Pacuc
Предмет: Математика,
автор: amay27390
Предмет: География,
автор: isanazerke