Предмет: Физика,
автор: Kristijj
Який об'єм алюмінієвої деталі,
якщо на нагрівання її на 10 °C було
затрачено 24840 Дж теплоти?
Пжпжпжпжп допоможіть
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ: 1*10 ^(-3) м³.
Объяснение:
Дано
Δе=10°С
Q=24840 Дж
c(Al)=920 Дж/кг*°С
ρ=2,7 г/см³=2700 кг/м³
------------
V=?
Q=cmΔt;
24840 = 920m*10= 2.7 кг
V=m/ρ = 2.7/2700 = 0.001 м³ =1*10 ^(-3) м³.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: pupsilionok
Предмет: Геометрия,
автор: v732002
Предмет: Английский язык,
автор: sofia2012nev
Предмет: Математика,
автор: ArtemDeDe1107
Предмет: Алгебра,
автор: mecamira6