Предмет: Физика, автор: kricvlad311

Помогите! Дам 25 баЛЛОООВВВ!

Гальванічний елемент замкнули на реостат. при опорі реостата 2 Ом сила струму дорівнювала 3А, а при опорі 5 Ом---1,5А. визначте ерс, струм короткого замикання та внут опір галванічного елементу!!


kricvlad311: Пж
kricvlad311: ПОМОГИИИТЕЕЕ!

Ответы

Автор ответа: fatt52
0

Ответ:

9 B   9 A   1 Ом

Объяснение:

R1=2 Ом   I1=3 A   R2=5 Ом   I2=1.5 A   E=?   Iкз=?  r=?

===

I=E/(R+r)

I1*(R1+r)=I2*(R2+r)

r=(I2*R2-I1*R1)/(I1-I2)=(1.5*5-3*2)/(3-1.5)=1 Ом

E=I1*(R1+r)=3*(2+1)=9 B

Iкз=E/r=9/1=9 A

============================

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: koshkamusya30572
Предмет: Математика, автор: yzfg9j9khb