Предмет: Физика, автор: dasha877788

До якої напруги був заряджений конденсатор ємністю 1 мкф, якщо потужність розряду під час його розряджання, що тривало 0,01 с була 2 Вт?СРОЧНОООООО ДАМ 40 БАЛЛОВ❣️​

Ответы

Автор ответа: fatt52
1

Ответ:

200 В

Объяснение:

C=10⁻⁶ Ф    Δt=0.01 c    P=2 Вт    U=?

===

A=P*Δt=C*U²/2

U=√(2*P*Δt/C)=√(2*2*0.01/10⁻⁶)=200 B

====================================


dasha877788: дуже дякую❤️❤️
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: ulianagrivas