Предмет: Физика, автор: ANUBIS4466

Алюмінієвий чайник масою 1 кг містить 3 л води при 15 0С. Яку кількість теплоти необхідно затратити на нагрівання чайника з водою до кипіння.

Ответы

Автор ответа: romaa63
1

Ответ:

Дано:

m1 = 1кг

t1 = t2 = 15°С

С1 = 920 Дж/(кг*°С)

t3 = 100°

V2 = 3л = 0,003м3

С2 = 4200 Дж/(кг*°С)

Q - ?

Розв'язання:

Q = Q1 + Q2 m2 = pV = 1000 * 0,003= 3кг

Q1 = c1m1(t3 - t1)

Q2 = c2m2(t3 - t2)

Q = c1m1(t3-t1) + c2m2(t3 - t2)

Q = 920 * 1(100°-15°) + 4200*3(100°-15°) = 1149200Дж

Відповідь: Q = 1149,2 кДж

Похожие вопросы