Предмет: Физика, автор: pasha4544

7*. Для ферми потрібна вода з температурою 45°С. Є 50 кг води при
температурі 100°С. Визначити, скільки треба води при температурі
20°С, це б дістати суміш потрібної температури.

Ответы

Автор ответа: mathkot
0

Ответ:

Нужно добавить 110 кг воды

Объяснение:

Дано:

T_{1} = 45 °С

m_{2} = 50 кг

T_{2} = 100°С

T_{3} = 20°С

Найти:

m_{3} \ - \ ?

-----------------------------------

Решение:

Количество теплоты:

Q = cm \Delta T

Уравнение теплового баланса:

Q_{p} = Q_{o}

cm_{3}(T_{1} - T_{3}) = cm_{2}(T_{2} - T_{1})|:c

m_{3}(T_{1} - T_{3}) = m_{2}(T_{2} - T_{1}) \Longrightarrow \boldsymbol{ \boxed{ m_{3} = \dfrac{m_{2}(T_{2} - T_{1})}{T_{1} - T_{3}} }}

Расчеты:

\boldsymbol{m_{3}} = (50 кг(100°С - 45 °С)) / (45 °С - 20°С) = 110 кг

Ответ: m_{3} = 110 кг.

Похожие вопросы