Предмет: Физика,
автор: pubgm71
СРОЧНО 60 БАЛІВ .на спиртіці 800г води від 45с до 75гр с. при цьому згоріло 2г спирту. визначте ккд спирту
Ответы
Автор ответа:
2
Дано:
t1 = 45 C
t2 = 75 C
c1 = 4200 ДЖ/кг*С
m1 = 0,8 кг
m2 = 0,002 кг
q = 29 Мдж/кг
η - ?
Решение:
1) η = Qкор/Qпов = сm1(t2-t1) / qm2 = (4200 ДЖ/кг*С * 0,8 кг * 30 C) / (0,002 кг * 29 * Дж/кг) = 1,73
ККД не может быть больше 1, в задаче ошибка
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: yulechka38
Предмет: Литература,
автор: DevyatkoVladik
Предмет: Геометрия,
автор: eexecceexecutive
Предмет: Алгебра,
автор: maksimbubutejsvili78
Предмет: Математика,
автор: melnikovaludmila8939