Предмет: Химия,
автор: sosajlivnaana
Визначте відсоткову концентрацію розчину який складається з 20 г речовини розчиненої у 200 г води.
Ответы
Автор ответа:
0
Объяснение:
W(вещества) = m (вещества) / m (вещество + вода) = 20 / (20+200) = 20/220 ≈ 0,091 ≈ 9,1 %
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: kennyshka
Предмет: Английский язык,
автор: aiaukaam0
Предмет: География,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: veronika9765
Предмет: Математика,
автор: GoldDrag