Предмет: Физика,
автор: watreeek
Якою є маса деталі з чавуну, яка охолола від 130 до 80 ºС і при цьому віддала 81кДж теплоти. (с = 540 Дж/(кг *°C)
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ: 3кг
Объяснение:
Дано:
t1=130°C
t2=80°C
с=540Дж/кг°С
Q=81кДж=81000Дж
----------------------
m-?
Q=cm(t1-t2)
m=Q/(c*(t1-t2))=81000/(540*(130-80))=3кг
watreeek:
ДЯКУЮ ВЕЛИКЕ!!!!!!!!!!!!!
Похожие вопросы
Предмет: Беларуская мова,
автор: zizukpavlik
Предмет: Українська мова,
автор: lis022291
Предмет: Биология,
автор: llliiizzza2012
Предмет: Английский язык,
автор: env73zarik79
Предмет: Экономика,
автор: tupayanemnogo