Предмет: Физика, автор: lain666

Визначити індукцію однорідного магнітного поля, якщо на провідник довжиною
0,4 м, що розташований перпендикулярно до ліній індукції, діє сила 1,6Н, якщо
сила струму в провіднику 800мА.

Ответы

Автор ответа: denis20202022
0

Ответ:

Объяснение:

B = F/Ii  = 1.6/ 0.4 * 800*10^-3 А = 1,6/ 0,4*0,8 = 1,6/0,32 =  5 тесла

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Аноним
Предмет: Обществознание, автор: 2403kong