Предмет: Химия,
автор: dianalantkovska
встановити істину формулу сполуки ,до складу якої входять атоми карбону,гідрогену оксинену,якщо співвідношення їхніх мас становить відповідно 8:1:16.Молярна маса сполуки - 150г/моль
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Объяснение:
Всього мол. маса сполуки розділена на 25 частин (8+1+16). Знайдемо відсотковий вміст елементів у сполуці:
1) Карбону:
8÷25 = 0,32.
М(С)= 150г/моль • 0,32 = 48г/моль
Кількість атомів карбону: 48г/моль ÷ 12г/моль = 4.
2) Гідрогену:
1÷25 = 0,04.
М(Н)= 150г/моль • 0,04 = 6г/моль
Кількість атомів гідрогену: 6г/моль ÷ 1г/моль = 6.
3) Оксигену:
116÷25 = 0,64
М(О)= 150г/моль • 0,64= 96 г/моль
Кількість атомів оксигену: 96г/моль ÷ 16г/моль = 6.
Отже, формула сполуки:
С₄H₆O₆.
dianalantkovska:
Дякую!
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: asimbaevadeniza
Предмет: Биология,
автор: polliinnkk
Предмет: Геометрия,
автор: Yuliabashluk
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним