Предмет: Химия,
автор: aufemyaoi
СРОЧНО!!! Даю 100 балів. Треба вирішити задачу
Обчисліть масу SO3 із якого можна добути розчин масою 200г із масовою часткою (сульфатної кислоти) H2SO4 9,8%
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(р-нуH₂SO₄) - 200 г
w(H2₂O₄) - 9,8 %
Найти: m(SO₃) - ?
Знайдемо масу числої речовини H₂SO₄
m(H₂SO₄) = m(р-нуH₂SO₄) * w(H₂SO₄) : 100% = 200 * 9,8% : 100% = 19,6 г
Складемо РХР
М(SO₃) = 32 + 16 * 3 = 80 г/моль
М(H₂SO₄) = 1 * 2 + 32 + 16 * 4 = 98 г/моль
х г 19,6 г
SO₃ + H₂O = H₂SO₄
n= 1 моль n = 1 моль
m = 80 г m = 98 г
m(SO₃) = 80 * 19,6 : 98 = 16 г
aufemyaoi:
Велике дякую!!
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: mamyrbaevabylajhan
Предмет: Математика,
автор: darynkalevytska
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Биология,
автор: 2ZdesNik7
Предмет: Математика,
автор: nelagrogul