Предмет: Химия,
автор: dendoroshencko2022
Відносна густина вуглеводню за повітрям становить 2,411, масова частка Карбону в ньому 85,71 %. Дайте назву цьому вуглеводню.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
D(повітрям)= 2,411
w(C) = 85,71%
Найти: СхНу -?
M(СхНу) = D(повітр.) * М(повітр.) = 2,411 * 29 = 69,92 г/моль
Знайдемо кількість речовин
n(C) = (69,92 * 85,71%)/12 * 100% = 5
w(Н) = 100% - 85,71% = 14,29%
n(H) = (69,92 * 14,29%)/100% = 10
С : Н = 5 : 10
Отже формула С5Н10 - циклопентан
Doooojjaaaaa3:
Брат
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: stepchenko81
Предмет: Математика,
автор: egchikbs4
Предмет: Литература,
автор: stas200824
Предмет: История,
автор: mika8174
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним