Предмет: Химия, автор: viktoriavoiteshnenko

У склянку налили 3,7 моль нітратної кислоти (HNO3). Скільки молекул кислоти в стакані?​

Ответы

Автор ответа: Artyomstern
0

Ответ:

Na = 6,02 * 10^23

n(HNO3)  = 3,7 моль

N = Na * n

N(HNO3) = 6,02*10^{23} * 3,7 = 22,274 * 10^{23}

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: cucumber1232