Предмет: Физика,
автор: lidapolozaj2020
Півгодини хлопчик їхав на велосипеді зі швидкістю 12 км/год, а потім ішов пішки
6 км зі швидкістю 4 км/год. Яку відстань він подолав і скільки часу він затратив на цю
подорож? ПОМОГИТЕ даю 30 балов
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
12 км и 2 часа
Объяснение:
0.5 ч * 12 км/ч = 6 км
6 км + 6 км = 12 км
6 км / 4 км/ч = 1.5 ч
1.5 ч + 0.5 ч = 2 ч
Автор ответа:
4
Відповідь: 12 км 2 год
Пояснення:
Приложения:
chynkov0802:
Самое идеальное что я выдел спасибо
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: matvijcukarina236
Предмет: Українська література,
автор: nazarbilousov6
Предмет: География,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним
Предмет: История,
автор: ViktorijaVika