Предмет: Химия, автор: zlataolsanskaa977

8
Яка масова частка NaOH у
розчині, отриманому при
розчиненні 4г NaOH у 46г
води?

Ответы

Автор ответа: anna171770
1

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(NaOH) = 4г

m(H2О) = 46г

Знайти:

w(NaOH) - ?

Розв'язок:

m(розчину) = 46г + 4г = 50г

w(NaOH) = m(NaOH) ÷ m(розчину) • 100% = 4г ÷ 50г • 100% = 8%.

Відповідь: 8%.

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: WarSurgut