Предмет: Химия,
автор: ost13335
елемент
утворює з Гідрогеном сполуку складу RH3, масова частк
Гідрогену в якій становить 8,82 %. Назвіть цей хімічний
елемент.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
Нехай сполука дорівнює- х, тоді в цій сполукі 3 атоми Гідрогену, і звідси маємо
(1 * 3)/х = 0,0882
х = 3 : 0,0882
х = 34 це молекулярна маса сполуки
М(RH3) = х + 1 * 3 = 34
х + 3 = 34
х = 34 - 3
х = 31
Цей елемент - фосфор(Р) його молекулярна маса дорівнює 31
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: evababalich
Предмет: Музыка,
автор: vikayakovchuk09
Предмет: История,
автор: kripakveronika654
Предмет: Русский язык,
автор: yasminat1987
Предмет: Математика,
автор: Аноним