Предмет: Физика, автор: dreamberenika

Будь ласка допоможіть потрібно зробити до 22:00

Приложения:

Ответы

Автор ответа: BrygadaDopomogy
1

дивись,

Вони одночасно приїдуть, бо:

Спочатку переводемо всі числа (20 хв-0,3год. 1м/с=3,6км/год)

Потім, відстань яку пішохід проходить за 20 хв = 0,3*3.6=1.2 км

І йому залишається 300 м, тобто 0,3 км

За скільки він пройже цю відстань: 0,3/3,6=0,83 (год)

За скільки велосипедист проїде весь шлях: 1,5/18=0,83(год)


dreamberenika: Спасибі
BrygadaDopomogy: дано: Vвел=18км/год, Vпіш=1м/с, S=1,5 км, tпіш=20 хв
dreamberenika: Спасибі
dreamberenika: А що знайти треба
BrygadaDopomogy: не знаю як правильно написти
dreamberenika: Тобто невідомо
BrygadaDopomogy: але можна так
BrygadaDopomogy: tпіш><=tвел
dreamberenika: Після дано записується типу що ми будемо знаходити я про це
dreamberenika: Дякую ще раз
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: private532572