Предмет: Физика, автор: lekaksks

М'яч масою 200 г, який мав швидкість 1,5 м/с, був спій-
маний на льоту. На скільки змінився імпульс м'яча?

Ответы

Автор ответа: kristinabuteful1
1

Ответ:

m=0.2 кг v=1.5 м/с p=?

p=m*v=0.2*1.5=0.3 кг*м/с


lekaksks: божечки дякую!!!
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Skolotaja