Предмет: Физика,
автор: goranaya19
Камінь масою 0,8 тони займає об'єм 0,3 м³. Чим с матеріал каменю?
Ответы
Автор ответа:
2
Відповідь:
мрамур
Пояснення:
0,8 тони = 800 кг
густина = маса\о'бєм
800\0,3 = 2666 кг\м³ ≈ 2700 кг\м³
а це в таблиці це мрамур
goranaya19:
спасибо
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: annaconda8711
Предмет: География,
автор: vladkachmar07
Предмет: Биология,
автор: Аноним
Предмет: География,
автор: yamadah050405