Предмет: Химия,
автор: robertoinua
визначте масу сульфат йонів у водному розчині що містить 0,3 моль алюміній сульфату
Ответы
Автор ответа:
2
Відповідь:
AI2(SO4)3=2AI³⁺+3SO4²⁻
n(SO4²⁻)=0,3*3=0,9моль
Пояснення:
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
AI₂(SO₄)₃=2AI³⁺+ 3SO₄²⁻
n(SO₄²⁻) = 0,3 * 3 = 0,9моль
М(SO₄) = 32 + 16 * 4 = 96 г/моль
m = n* М = 0,9 * 96 = 86,4 г
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: dianchik22022010
Предмет: Математика,
автор: shadiya2837
Предмет: Русский язык,
автор: urzumovruslan8
Предмет: Физика,
автор: Chichilenko
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним