Предмет: Химия,
автор: ianix
Допоможіть терміново будьласка!!!Який об’єм водню виділиться при дії на залізо розчину масою 200г з масовою часткою гідроген хлориду 18,25% ?
Ответы
Автор ответа:
2
1моль х моль
Fe+2HCl=>FeCl2+H2
m(HCl)=200×0,1825=36,5г
n(HCl)=36,5/36,5=1моль
х=1×1/2=0,5моль
V(H2)=0,5×22,4=11,2л
ianix:
Велике дякую!!!
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: Аноним
Предмет: История,
автор: semechka27
Предмет: Математика,
автор: pandrienko881
Предмет: Английский язык,
автор: bolgarovaelena1
Предмет: Математика,
автор: bereketzumakulov862