Предмет: Физика,
автор: okayletsgobruh
ДОПОЖІТЬ ЗРОБИТИ ЗАДАЧУ, 35 БАЛІВ ЗА ВИКОНАННЯ!!
Дві маленькі кульки масами m1 і m2 = 1,5 m1 підвішені на нитках довжиною l = 1 м так, що дотикаються. Першу кульку відхилили на кут
= 60° і
відпустили. Визначити, на яку висоту h піднімуться обидві кульки після непружного удару.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Вотт ответ:))))))?))())))? ₸—=(=»+-(#«3—+×—1»«+«3
Приложения:


okayletsgobruh:
Здравствуйте, это не тот ответ
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: rewasiv
Предмет: История,
автор: m5tmatitim
Предмет: Английский язык,
автор: abakumov4740
Предмет: Математика,
автор: zhansu2609