Предмет: Физика, автор: annayouU

В латуневій каструлі масою 900 г підігрівають 4.25 л води від 25 градусів до кипіння. Яка кількість теплоти для цього необхідна.
ДАЮ 60 БАЛІВ ПЖ ПОМОЖІТЬ ❤️

Ответы

Автор ответа: pilidrim
1

Ответ:

1365750 Дж

Объяснение:

Дано:

m₂ = 900 г = 0,9 кг

V₁ = 4,25 л = 4,25 * 10⁻³ м³

ρ = 1000 кг/м³

t₁ = 25°C

t₂ = 100°C

c₁ = 4200 Дж/кг*°С

c₂ = 400 Дж/кг*°С

Знайти:

Q - ? Дж

Рішення:

Q = Q₁ + Q₂

Q₁ = c₁m₁(t₂-t₁) - кількість теплоти яку отримує вода при нагріванні

Q₂ = c₂m₂(t₂-t₁) - кількість теплоти яку отримує каструля при нагріванні

m₁ = ρ*V₁ = 1000 * 4,25 * 10⁻³ = 4,25 кг

Q₁ = 4200 * 4,25 * (100 - 25) = 1338750 Дж

Q₂ = 400 * 0,9 * (100 - 25) =  27000 Дж

Q = 1338750 + 27000 = 1365750 Дж


annayouU: Дякуююююююю❤️
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: polanskij432
Предмет: Математика, автор: kanapinovacom